malejjarda DJ servis Napište mi
Jsem zakladatelem menšího rockového fetivalu Budrockfest, který se střídavou pravidelností koná v centru  Českých Budějovic a jeho základní motivací v počátku byla snaha jednou za rok svolat pod jednu střechu  českobudějovickou rockovou scénu. Postupem času a získáváním každoroční zkušenosti vyšlo najevo, že  některé dobré myšlenky se hůře realizují a dnešní podoba BRF zaručuje spíše polovinu účasti kapel  domácích a druhou polovinu tvoří výběr z nabídek kapel přespolních. 
Pro všechny vaše významné události, oslavy nebo svatby nabízím hudbu v duchu Disko let 80/90,  Rockotéku a specializované akce typu Hawai či Karibik párty. Vlastní technické zázemí a dlouholetá  zkušenost vám od starosti se zábavou ulehčí. V případě soukromých akcí zásadně a vždy playlist  předem konzultuji s oslavenci nebo novomanželi. Pro akci klubového typu dodám v případě potřeby vlastní propagační plakáty pro událost . 
Pro váš firemní večírek, soukromou akci nebo maturitní ples zrealizuji celý program od zábavy, přes techniku  a kompletní obsluhu na klíč. Pokud nezastupuji, tak trvale spolupracuji s řadou hudebních skupin nejen z  českobudějovického kraje, které mohou být součástí vaší akce. Rád i s výběrem poradím nebo natipuju  vhodný soubor.
Chcete rychle a efektivně na web? Kapelám, sportovcům, živnostníkům zhotovím webové stránky  dle  vlastních představ bez využívání šablon včetně zřízení hostingu a domény. Následná správa a  aktualizace po dohodě jistá. 
REALIZACE & BOOKING 
CZECH TRIBUTE BAND
Copyright © 2013 malejjarda 
ZVUK&SVĚTLA Napište mi Napište mi Napište mi jardaholar@email.cz +420  734 334 346 Team male    arda w w w m a l e . j j a r d a . c o m malejjarda DJ servis Bandzone Budrockfest ROCK              METAL www.malejjarda.com ROCK novinky koncerty Budrockfest Služby Fotogalerie Booking Kontakt Vzkazy Služby